Image
Image

Vaše Wi-Fi vám bude vydělávat...

MOJECHYTRAWIFI.CZ

PRO POSKYTOVATELE

Image
Začněte vydělávat za každé připojení na vaši Wi-Fi a zabezpečte si tak pravidelný pasivní příjem.
Není nic lepšího, než mít možnost nemalých pasivních příjmu z něčeho, co v dnešním online světě poskytujete svým zákazníkům s naprostou samozřejmostí. Vidíte také kolem sebe neustále procházet lidi s mobilem v ruce, kteří se neodtrhnou od internetu? Lidi, kteří si ve vašich podnicích přímo žádají o přístup na vaši Wi-Fi síť? Je to dáno dobou, která vyžaduje nové směry a prostory pro reklamu. My díky MOJÍCHYTRÉWIFI tyhle prostory nabízíme a všem provozovatelům Wi-Fi tak můžeme dopřát pasivní výdělky. A to díky inzerentům, kteří neustále vyhledávají nové a nové cesty ke svým zákazníkům.
Že Wi-Fi nemáte? Zvažte její pořízení, vaši zákazníci to ocení a vy získáte novou možnost výdělku a rozvíjení vašeho podnikání.
Zajistěte si pasivní příjem

Zajistěte si pasivní příjem

Díky naší moderní a chytré Wi-Fi, lze inzerentům poskytnout místo pro jejich reklamu. Vy tak můžete vydělávat i tisíce korun měsíčně.
Zvyšte image i svého vlastního podniku

Zvyšte image i svého vlastního podniku

MOJÍCHYTROUWIFI můžete využít i ke zviditelnění svých vlastních akcí, novinek a sdělení. Ukažte se pomocí MOJÍCHYTRÉWIFI!
Odemkněte svou Wi-Fi

Odemkněte svou Wi-Fi

Zaheslované Wi-Fi nejsou již moc žádané a s MOJÍCHYTROUWIFI není už ani třeba Wi-Fi držet pod zámkem.
Získejte zpětnou vazbu na svůj podnik a služby

Získejte zpětnou vazbu na svůj podnik a služby

Díky všestrannému využití reklamního prostoru po připojení zákazníků na Wi-Fi, lze získat i zpětnou vazbu například na spokojenost s obsluhou, jídlem, vašimi službami, nebo získat náměty na zlepšení.
Budete mít přehled o využívání

Budete mít přehled o využívání

Díky umožnění přístupu do zákaznické sekce, budete mít možnost mít po ruce všechny důležité informace a funkce, které vám pomohou kontrolovat a spravovat inzerci a výdělky na vaší Wi-Fi.
Vyšší zabezpečení veřejné Wi-Fi

Vyšší zabezpečení veřejné Wi-Fi

Oddělěním veřejné Wi-Fi sítě jednoduše zvýšíte bezpečnost své podnikové Wi-Fi.
Image
Image

JAK TO FUNGUJE?

Zavedení služby MOJECHYTRÁWIFI lze rozdělit do dvou základních přístupů
  • re-konfigurace existujícího Wi-Fi prvku, aby byl napojen na centrální správu v rámci služby MOJECHYTRAWIFI,
  • napojení současné síťové infrastruktury za pomocí centrálního prvku a virtuálních LAN do centrální správy služby.

Způsob a cena nastavení MOJECHYTRAWIFI se odvíjí od existující infrastruktury sítě a požadovaného pokrytí. Z pohledu instalace je možné dodání konfiguračního skriptu, který se nahraje do existujícího / nového Wi-Fi routeru anebo dojde ke konfiguraci současné sítě dle potřeb zákazníka. Ohledně konkrétních postupů zapojení se na nás neváhejte obrátit.

Jak se připojují zákaznící?

Výběrem názvu vaší wifi v seznamu dostupných Wi-Fi sítí na zařízení (mobil, tablet, notebook) se během vteřiny otevře přihlašovací stránka – portál služby MOJECHYTRÁWIFI. Pokud se zákazník přihlašuje poprvé, bude vyzván k registraci účtu a potvrzení totožnosti prostřednictvím SMS kódu, stejně jak je tomu zvykem u všech moderních aplikací a služeb (Facebook, Uber, Microsoft Office, atd.).

Při druhém a dalším přihlášení si již bude Wi-Fi a vaše zařízení pamatovat identitu zákazníka a zákazník Wi-Fi aktivuje potvrzením – stiskem tlačítka Připojit.

Zajistěte si pasivní příjem i vy!

I Vaše Wi-Fi Vám začne vydělávat peníze, proto neváhejte a kontaktujte nás!